Michael Ghasri
Grundare & direktör

Ordförande Kurera Assistans, Kurera Hem och Kurera Omsorg väst 

Mail: Michael@kureraomsorg.se
Mobil: 0735-335944
Direkt: 010-3333991


Christoffer Faxe
Verksamhetschef Familjehem

Styrelseledamot Kurera Assistans

Mail: Christoffer@kureraomsorg.se
Mobil: 0735-326272
Direkt: 010-3333992


Joel Folestad
Verksamhetschef Personlig Assistans  

Mail: Joel@kureraomsorg.se
Mobil: 0735-468679
Växel: 010-3333995


Magnus Kjellén
Operativ chef & ordförande Arktis Omsorg
Mail: Magnus@kureraomsorg.se
Mobil:0735-338420
Växel: 010-3333994


Sam Khayyami
Ekonomichef – CFO

Mail: Sam@kureraomsorg.se
Direkt: 010-3333990


Jonathan Wellershaus
Lönehantering & ekonomi
Mail: Jonathan@kureraomsorg.se
Mobil:0763-197012
Direkt: 010-3333993


Tina Rosén
Mail: Tina@kureraomsorg.se
Mobil:0735-028028
Direkt: 010-3333990


Martin Askow
Jurist & placeringssamordnare 
Mail: Martin@arktisomsorg.se
Mobil:0735-028028
Direkt: 010-3333990


Monika Attoff
Familjehemskonsulent & utredare

Mail: Monika@kureraomsorg.se
Mobil: 0708-206263
Växel: 010-3333990


Mohammed Mhamad
Samordnare Personlig Assistans 

Mail: Mohammed@kureraomsorg.se
Mobil: 0733-999623
Växel: 010-3333990
Övriga språk: Arabiska, Engelska


Walid Rinoui
Samordnare Personlig Assistans 

Mail: Walid@kureraomsorg.se
Mobil: 0737-000007
Växel: 010-3333990
Övriga språk: Arabiska, Engelska


Hashim Abdikarem
Samordnare Personlig Assistans 

Mail: Hashim@kureraomsorg.se
Mobil: 0761-868464
Växel: 010-3333990
Övriga språk: Somaliska